Informacje

Nowe produkty

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

La Bambam to miejsce, w którym rządzi Mama Patrycja i Córka Karolcia, a czasem także tata Rafał, zwany przeze mnie Mężozwierzem.KIEDY ZACZĘŁAM SZYĆ?

Przygoda ta zaczęła się w dzieciństwie, kiedy to popsułam babci dwie maszyny, robiąc z nich domek dla lalek. Nie pytajcie jak.KIM JESTEM?

Z wykształcenia jestem Inżynierem Budownictwa. Przez wiele lat pracowałam z zawodzie. Lubiłam to. Szczególnie te momenty, kiedy w gumowcach biegałam po budowie. Jednak chciałam czegoś więcej. Czegoś co da mi większą satysfakcję. Czegoś co będę tworzyć od A do Z właśnie ja. W ten sposób powstał mój blog Szpilki na betonie. Chociaż trwało to spory kawałek czasu. To był to pierwszy krok do stworzenia Pracowni La Bambam.CO I JAK?


Pracowania La Bambam to miejsce stworzone w 100% przeze mnie. Począwszy od spraw technicznych, projektu sklepu, czy zdjęć, kończąc na ostatnim szwie sukienki czy kocyka.


W pracowni La Bambam chcę Was zainspirować, tworzyć niepowtarzalne projekty i odnosić sukcesy kiedy jesteście zadowoleni.


Wszystko co znajdziecie w sklepie szyję wkładając w to całe moje serce. Dokładnie tak, jakbym szyła to dla mojej córki. W moim życiu ważną rolę odgrywa wyjątkowość. Tym właśnie kieruję się wybierając tkaniny i dodatki. A także kiedy w mojej głowie pojawia się kolejny pomysł. Wtedy też wyjątkowość jest na pierwszym miejscu.

Poza własną inwencją twórczą jestem otwarta na wasze pomysły i potrzeby. One też są fundamentem tego miejsca, bo bez Was by go nie było. A uśmiech na twarzach waszych dzieci to coś co daje mi siłę i powoduje motyle w brzuchu.Mój Słodziaku na początek naszej znajomości, chcę Ci podarować prezent.

Odbierz prezencik


Mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze wiele razy.Pozdrawiamy
Mama, Karolcia i Tata