Informacje

Nowe produkty

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.
La Bambam, ubranka, kocyki, dekoracje dla dzieci i niemowląt

HEJ BABECZKI I CIACHA!

La Bambam to pracownia, w której szyje Mama Patrycja i rządzi Córka Karolcia, miłego towarzystwa dotrzymuje Tata, a czasem nawet zasiada do maszyny do szycia :)
KIEDY ZACZĘŁAM SZYĆ?

Przygoda ta zaczęła się w dzieciństwie, kiedy to popsułam babci dwie maszyny, robiąc z nich domek dla lalek. Nie pytajcie jak.KIM JESTEM?

Z wykształcenia jestem Inżynierem Budownictwa. Przez wiele lat pracowałam z zawodzie. Lubiłam to. Szczególnie te momenty, kiedy w gumowcach biegałam po budowie. Jednak chciałam czegoś więcej. Czegoś co da mi większą satysfakcję. Czegoś co będę tworzyć od A do Z właśnie ja. W ten sposób powstał mój blog Szpilki na betonie. Chociaż trwało to spory kawałek czasu. To był to pierwszy krok do stworzenia Pracowni La Bambam.


CO I JAK?


Pracowania La Bambam to miejsce, w którym powstają produkty specjalnie dla Ciebie. To Ty decydujesz jak finalnie mają wyglądać. 

Hitem są personalizowane metki, które wszywamy do naszych produktów. Możesz na nich umieścić dowolny wyraz lub imię. Co sprawi, że każdy nasz produkt stanie się idealnym prezentem na miłą okazję.


Poza własną inwencją twórczą jesteśmy otwarci na wasze pomysły i potrzeby. One też są fundamentem tego miejsca, bo bez Was by go nie było. A uśmiech na twarzach waszych dzieci to coś co daje siłę i powoduje motyle w brzuchu.


Pozdrawiamy

Mama, Karolcia i Tata